Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum Xerox 101R00555 pentru Phaser 3330 WorkCentre 3335 3345 [ 101R00555 ]

Număr anunț
DA34257320
Autoritate contractantă
Comuna Belciugatele (CUI 3966419)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.198.965 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.198.965 RON