Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXKETOPROFENUM / Dexketoprofen Rompharm 50 mg / 2 ml x 5 fiole x 2 ml sol. inj. / conc. pt. sol. pe

Număr anunț
DA34256895
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON