Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificari metrologice cantare si balante pana la 30 Kg; Verificari metrologice cantare si balante,

Număr anunț
DA34258282
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.821.663 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.821.663 RON