Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE SUPAPE DE SIGURANTA CONFORM OFERTA DE PRET

Număr anunț
DA34253292
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.670.277 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.670.277 RON