Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE CARTI DE BIBLIOTECA
- Număr anunț
- SCN1024695
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.463 RON
- Valoare atribuită
- 74.489,72 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 17:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1010728
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030782
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 2.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 3.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 4.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 5.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 6.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 7.pdf.p7s
- Declaratie art 58-60 functii de decizie carte.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030782.pdf
- Formulare - Carti de biblioteca.pdf.p7s
- Model de contract - Carti de biblioteca.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 103.463,00 RON Adjudecat: 74.489,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 18.996,60 RON | GRUP EDITORIAL DZC SRL | 15.807,30 RON ↓16,8% |
| 2 | LOT 2 | 18.127,31 RON | GRUP EDITORIAL DZC SRL | 15.532,68 RON ↓14,3% |
| 3 | LOT 3 | 17.089,01 RON | GRUP EDITORIAL DZC SRL | 14.462,14 RON ↓15,4% |
| 4 | LOT 4 | 18.327,52 RON | GRUP EDITORIAL DZC SRL | 15.690,01 RON ↓14,4% |
| 5 | LOT 5 | 16.462,49 RON | LIBRARIILE HUMANITAS S.A. | 12.997,59 RON ↓21,0% |
| 6 | LOT 6 | 13.761,13 RON | Anulat | — |
| 7 | LOT 7 | 698,94 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LIBRARIILE HUMANITAS SA CUI RO 4282788
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
GRUP EDITORIAL DZC SRL CUI 38027313
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRIOR MEDIA GROUP SRL CUI RO 4258780
Valoare atribuită
74.489,72 RON
din 103.463 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 28.973,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.