Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Echipamente pentru reabilitarea (upgrade) International Postal System
- Număr anunț
- CN1006143
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342.000 RON
- Valoare atribuită
- 318.869,70 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 15:59
- Anunț de atribuire
- CAN1013657
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030753
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 318.869,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Statii de lucru/PC (unitate centrala+monitor+licenta … | — | DANTE INTERNATIONAL S.A. | 183.869,70 RON |
| 2 | Lotul 2 – Server, 1 buc., CPV 48820000; – Sistem de operare … | — | PRINTOPIA | 135.000 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
318.869,70 RON
din 342.000 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 23.130,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.