Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Modernizare si consolidare camin cultural, sat Helegiu
- Număr anunț
- SCN1024556
- Autoritate contractantă
- COMUNA HELEGIU (CUI 4535821)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549.754,25 RON
- Valoare atribuită
- 520.598,68 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 12:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1011425
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030581
Documente
Documentația de atribuire
- 9 Formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1030581.pdf
- Model contract.docx.p7s
- PTH -Camin-Helegiu-1.pdf.p7s
- PTH-Camin-Helegiu-2.rar.p7s
- PTH-Camin-Helegiu-3.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
MONIDAV SRL CUI 18542446
Valoare atribuită
520.598,68 RON
din 549.754,25 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 29.155,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.