Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare carburanti auto pe baza de card.
- Număr anunț
- SCN1024206
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.500 RON
- Valoare atribuită
- 438.133 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1012342
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030520
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
438.133 RON
din 247.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro