Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
GRATARE METALICE ZINCATE DIN PLATBANDA DE OTEL
- Număr anunț
- SCN1024521
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.289,88 RON
- Valoare atribuită
- 81.672,54 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1011289
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030510
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - GRATARE ZINCATE_signed.pdf
- FisaDate_DF1030510.pdf
- FORMULARE - GRATARE ZINCATE_signed.pdf
- PROIECT CONTRACT - GRATARE ZINCATE_signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400
Valoare atribuită
81.672,54 RON
din 82.289,88 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 617,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.