Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE 1

Număr anunț
DA34258017
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ (CUI 4613776)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.425.123 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.425.123 RON