Atribuită Anunț de participare

CONTRACT DE LUCRARI: ,,ACHIZITIE LUCRARI DE CONSTRUCTII PARC SI DOTARI / MOBILIER URBAN’’, IN CADRUL PROIECTULUI: ,,AMENAJARE PARC CENTRAL BAICOI''.

Număr anunț
SCN1011131
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.137.506 RON
Valoare atribuită
9.393.188,35 RON
Data publicării
10.08.2018 10:14
Anunț de atribuire
SCNA1011977
Termen limită
25.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1019292

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 2
DUPEX SRL CUI RO 1770555
GAZONUL SRL CUI RO 13238145
Subcontractanți 1
ELVANI SRL CUI RO 4964530
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
Asociați 1
TOTAL GREEN SERV SRL CUI RO33529211
Terți susținători 1
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

9.393.188,35 RON

din 8.137.506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.