Atribuită Cumpărare directă

Monitor VA LED Dell 31.5" SE3223Q

Număr anunț
DA34788362
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
923,53 RON
Data publicării
04.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,53 RON