Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentati cadastrale loturi teren -str Gh Doja, Cristian

Număr anunț
DA34223469
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.592.753 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.592.753 RON