Atribuită Cumpărare directă

Servicii actualizare sistem informatic soft salarizare,,Rusal'', soft, portal CJ Tulcea, management

Număr anunț
DA34784121
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
57.360 RON
Data publicării
04.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.360 RON