Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUCTIE PACHET GRAFIC EMISIUNE TV NUMAR DE REFERINTA: TREP039

Număr anunț
DA34253829
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Cod CPV
92111200-4 · Productie de filme si de casete video publicitare, de propaganda si de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.850.565 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.850.565 RON