Atribuită Cumpărare directă

Linezolid Infomed 2mg/ml 300 ml// FARM. 43 IAN 2024

Număr anunț
DA34788064
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.468,72 RON
Data publicării
04.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.468,72 RON