Ofertă acceptată Cumpărare directă

CISPLATINUM / Cisplatina Accord 1 mg / ml x 1 flac. x 50 ml conc. pt. sol. perf. / cisplatin

Număr anunț
DA34256282
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON