Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE CONDUCTE, ANTICOROZIUNE CU SISTEM POLIBAND

Număr anunț
DA34250403
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.423.578 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.423.578 RON