Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic ÎNFIINȚARE SISTEM INTELIGENT DE DISTRIBUȚIE G.N. ÎN COM. BOLBOSI si DRAGOTESTI - GJ

Număr anunț
DA34257294
Autoritate contractantă
COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.731.384 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.731.384 RON