Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM AUTOMATIZARE POARTA

Număr anunț
DA34247647
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.524.951 RON
Data publicării
14.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.524.951 RON