Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de amenajare teren

Număr anunț
DA34266405
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.473.448 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.473.448 RON