Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie șantier "Modernizare drumuri prin asfaltare in comuna Ceplenita, jud. Iasi

Număr anunț
DA34269188
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.178.207 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.178.207 RON