Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare SF-Dezvoltarea de noi capacitati de productie de energie electrica din surse solare

Număr anunț
DA34239737
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.815.647 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.815.647 RON