Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat
Consumabile de laborator si reactivi de laborator -13 loturi pentru realizarea activitatii de cercetare industriala in cadrul proiectului Biogenonco.
- Număr anunț
- CN1006004
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.814 RON
- Valoare atribuită
- 12.280 RON 79,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 02:00
- Anunț de atribuire
- CAN1011535
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 213-487905
- Documentație de atribuire
- DF1030088
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
LABORSISTEM S.R.L. CUI RO 15417287
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO 9000578
Valoare atribuită
12.280 RON
din 60.814 RON estimat
79,8%
Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 48.534 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.