Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,6% sub estimat
Set consumabile pentru urologie
- Număr anunț
- CN1005978
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.611.622,80 RON
- Valoare atribuită
- 473.182 RON 70,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1012676
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 213-487907
- Documentație de atribuire
- DF1030141
Documente
Documentația de atribuire
- CS consumabile urologie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030141.pdf
- FORMULARE .doc.docx.p7s
- Model acord cadru si contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
473.182 RON
din 1.611.622,80 RON estimat
70,6%
Adjudecat la 29,4% din estimat · economie 1.138.440,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.