Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare cladiri de pe raza SRCF Constanta pentru determinarea valorii impozabile

Număr anunț
DA34267410
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Cod CPV
79222000-6 · Servicii de pregatire a declaratiilor de impozit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.489.305 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.489.305 RON