Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica din partea proiectantului necesara pentru cladiri medicale aproximativ Sd=2200mp

Număr anunț
DA34264252
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.778.391 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.778.391 RON