Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare Upgrade Server
- Număr anunț
- SCN1175993
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.578,51 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2026 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1134502
- Termen limită
- 17.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272519
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Upgrade Server_semnat.pdf.p7s
- Formulare Upgrade server_semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272519.pdf
- Propunere Contract_upgrade server_semnat.doc.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
17.06.2026 09:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns la solicirae calrificari
-
17.06.2026 09:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns la solicirae calrificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INFO PC ELECTRIC S.R.L. CUI 45282610
Valoare atribuită
0 RON
din 330.578,51 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 330.578,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.