Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic PV

Număr anunț
DA34269701
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.593.870 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.593.870 RON