Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT+PAC+DE+CS+ASISTENTA TEHNICA PENTRU MODERNZIARE STRADA CRINULUI STEI

Număr anunț
DA34260668
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.533.673 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.533.673 RON