Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT PROIECT PNRR C10-I1.2-1447 SIST INT DE MANAG LOCAL EXT SIST MONIT SI SIGURANTA SPATIU PUBLIC

Număr anunț
DA34268531
Autoritate contractantă
COMUNA TARNOVA (CUI 3227262)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.859.412 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.859.412 RON