Atribuită
Anunț de participare
MONITOR DE INALTA PERFORMANTA FUNCTII VITALE CU POSIBILITATEA DE CONECTARE LA UN SISTEM CENTRAL DE MONITORIZARE 8 BUCATI
- Număr anunț
- SCN1175992
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- PAPAPOSTOLOU SRL (CUI 22318421)
- Cod CPV
- 30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528.900 RON
- Valoare atribuită
- 528.900 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1135693
- Termen limită
- 26.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272567
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (4)
-
26.06.2026 08:30
-
25.06.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
-
25.06.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
-
25.06.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Asociați 1
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530
Valoare atribuită
528.900 RON
din 528.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro