Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente pentru amenajare loc de joaca prescolari, comuna Tunari, judetul Ilfov

Număr anunț
DA34266823
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.153.499 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.153.499 RON