Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare contra accidentelor –CASCO-Dacia Duster VL-11-CMJ

Număr anunț
DA34264420
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.360.018 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.360.018 RON