Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare si transport deseuri colectate selectiv

Număr anunț
DA34267481
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Cod CPV
90512000-9 · Servicii de transport de deseuri menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.627.148 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.627.148 RON