Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Mesh Dual Band TP-Link DECO E4 (2-PACK), 2 porturi, 2.4/5.0 GHz, 260 m, 300/867 Mbps

Număr anunț
DA34257385
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TODIRENI (CUI 21683666)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.051.565 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.051.565 RON