Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serv dirigentie de santier Executie pasaj pietonal subteran,sat Pociovalistea,oras Novaci

Număr anunț
DA34261608
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.419.970 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.419.970 RON