Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reparatii interioare la corpul de cladire nr.2 al lic.teoretic Teius, jud. Alba

Număr anunț
DA34269280
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Cod CPV
45432210-9 · Lucrari de imbracare a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.871.550 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.871.550 RON