Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOTOLIU TUDOR 2L WENGE 1C BUC 1,00 399,00 335,29 63,71 20 8703591 BIROU STEFAN STEJ.BRZ

Număr anunț
DA34268444
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IANCU ROSETTI (CUI 23982834)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON