Ofertă acceptată Cumpărare directă

Razuitor din cauciuc 2750x200x40mm cu retea de cablu metalic pentru lame deszapezire

Număr anunț
DA34263431
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.978.054 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.978.054 RON