Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
“EXTINDERE SI MODERNIZARE SCOALA, AMPLASATA IN SAT CEPARI, COMUNA DUMITRA, JUDETUL BISTRITA-NASAUD ”
- Număr anunț
- SCN1024975
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Dumitra (CUI 4426980)
- Furnizor / câștigător
- DROSERA COMSERV SRL (CUI 3093683)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960.004 RON
- Valoare atribuită
- 950.350 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 22:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1012857
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030826
Documente
Documentația de atribuire
- 00_ARHITECTURA-semnat.rar.p7s
- 01_REZISTENTA-semnat.rar.p7s
- 02_INTALATII PLANSE-semnat.rar.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030826.pdf
- Liste de cantitati-semnat.pdf.p7s
- Model Contract GB cu executie-semnat.docx.p7s
- Modele FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Partea scrisa-semnat.pdf.p7s
- Scan Planse-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DROSERA COMSERV SRL CUI 3093683
Asociați 1
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Valoare atribuită
950.350 RON
din 960.004 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 9.654 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.