Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Servicii de asigurare obligatorie a locuințelor aflate în administrarea Consiliului Local al Municipiului Arad precum și servicii de asigurare a construcțiilor împotriva tuturor riscurilor pentru apartamentele sociale situate în blocurile 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 și 8 din strada Tarafului FN

Număr anunț
CN1006202
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.260 RON
Valoare atribuită
148.968,40 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
07.11.2018 17:35
Anunț de atribuire
CAN1009721
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030841

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

148.968,40 RON

din 151.260 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 2.291,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.