Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,9% sub estimat
Truse de scule pentru lacatuserie si montaj
- Număr anunț
- SCN1024944
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.409,45 RON
- Valoare atribuită
- 13.136,53 RON 63,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1012417
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030713
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1030713.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- PPM 06 - TRUSE SI SCULE DE MANA PENTRU LACATUSERIE SI MONTAJ - 12.02.2018.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 13.136,53 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 5 | Cleste suedez pentru tevi si cleste universal pentru tevi, 6. C… | — | UNIOR-TEPID S.R.L. | 934,95 RON |
| 7 | Cozi pentru ciocan, 10. Scule de mana, 6. Cleste reglabil pentr… | — | UNIOR-TEPID S.R.L. 2 contracte | 12.201,58 RON |
| UNIOR-TEPID S.R.L. · contract 47-1279 · 11.02.2019 | — | |||
| UNIOR-TEPID S.R.L. · contract 46-5101 · 01.04.2019 | 12.201,58 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Valoare atribuită
13.136,53 RON
din 36.409,45 RON estimat
63,9%
Adjudecat la 36,1% din estimat · economie 23.272,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.