Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de organizare evenimente - proiect POCA 111830
- Număr anunț
- SCN1024942
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- CRIS & TEO SRL (CUI 3351472)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.092,29 RON
- Valoare atribuită
- 14.028 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 14:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1009819
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029368
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- draft contract servicii.docx.p7s
- FisaDate_DF1029368.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIS & TEO SRL CUI RO 3351472
Valoare atribuită
14.028 RON
din 14.092,29 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 64,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.