Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Furnizare trei autoturisme hibrid pentru dotarea Consiliului Judeţean Maramureş prin Programul Naţional de Înnoire a Parcului Auto Naţional 2017-2019
- Număr anunț
- SCN1024871
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- AGASTIA SERV SRL (CUI 6793479)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.900 RON
- Valoare atribuită
- 389.172 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 11:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1009037
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030747
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI AUTOTURISME 2018.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE AUTOTURISME hibrid 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1030747.pdf
- SECŢIUNEA IV -FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AGASTIA SERV SRL CUI RO6793479
Valoare atribuită
389.172 RON
din 414.900 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 25.728 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.