Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,1% sub estimat

Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila auto

Număr anunț
SCN1024850
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461.002,90 RON
Valoare atribuită
262.114 RON 43,1% sub estimat
Data publicării
07.11.2018 09:42
Anunț de atribuire
SCNA1010827
Termen limită
16.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030724

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

262.114 RON

din 461.002,90 RON estimat 43,1%

Adjudecat la 56,9% din estimat · economie 198.888,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.