Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
Servicii de scanare si indexare a dosarelor de acte din cadrul OCPI DAMBOVITA
- Număr anunț
- SCN1024847
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647.057,16 RON
- Valoare atribuită
- 468.882 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1017261
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030498
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CERTSIGN SA CUI 18288250
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS SA CUI RO 427320
Oferta 3
Individuala
Ofertant
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912
Valoare atribuită
468.882 RON
din 647.057,16 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 178.175,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.