Atribuită
Anunț de participare
Microbuz transport scolar (23+1locuri)
- Număr anunț
- SCN1024833
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.907,56 RON
- Valoare atribuită
- 268.900 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1011943
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030737
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cerinte minimale.pdf.p7s
- draft contract furnizare microbuz-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1030737.pdf
- Formulare eligibilitate microbuz-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL CUI RO 6724860
Valoare atribuită
268.900 RON
din 268.907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro