Atribuită
Anunț de participare
Echipamente IT
- Număr anunț
- SCN1024820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48822000-6 · Servere pentru calculatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.294,12 RON
- Valoare atribuită
- 235.294 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1010436
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030809
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
235.294 RON
din 235.294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro