Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,2% sub estimat

Desktopuri, stații de lucru, laptopuri, monitoare

Număr anunț
SCN1024808
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.900 RON
Valoare atribuită
64.002,80 RON 45,2% sub estimat
Data publicării
07.11.2018 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1010890
Termen limită
19.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030651

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 64.002,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Statii de lucru QUARTZ MATRIX 7.479 RON
2 Laptopuri QUARTZ MATRIX 42.420,80 RON
3 Monitoare Comservice-Company S.R.L. 14.103 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

64.002,80 RON

din 116.900 RON estimat 45,2%

Adjudecat la 54,8% din estimat · economie 52.897,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.